PROGRAM LOJALNOŚCIOWY VITA...

...w programie lojalnościowym VITA wygrywa każdy Klient, 

bo jesteśmy Partnerami w biznesie...

Od dnia 01.09.2014r. ruszył Programem Lojalnościowym VITA, program w którym wygrywa każdy Klient, bo dla nas liczy się każdy Klient, zasady są banalnie proste:

1. Za każde jednorazowe zakupy o wartości powyżej 200zł (bądź wielokrotność tej kwoty) w VITA KOSMETYKA PROFESJONALNA zbierz pieczątkę (pieczątki) na specjalnym kuponie. Programem objęte są każde zakupy, nawet promocyjne.

2. Po uzbieraniu 10 pieczątek Twój kupon zamienia się w bon o wartości 100zł do wykorzystania na zakupy lub szkolenie w VITA KOSMETYKA PROFESJONALNA (pod warunkiem, że w chwili realizacji bonu nie będziesz posiadać przeterminowanych płatności).

3. Dodatkowo Twój wykorzystany w danym kwartale bon będzie brał udział w losowaniu Nagrody Kwartału (losowanie to przypada zawsze na 3 dzień roboczy kolejnego miesiąca, osobą losującą jest Klient VITA KOSMETYKA PROFESJONALNA robiący w tym dniu zakupy około godz. 12.00). Ogłoszenie wyniku losowania na Facebooku + informacja telefoniczna do Zwycięzcy. 

WAŻNE !!!  W kwartale losowane są dwie nagrody oddzielna dla Klientów VITA Olsztyn i Białystok

4. Czas trwania programu jest nieograniczony tzn. na uzbieranie 10 pieczątek masz dowolny czas

Program Lojalnościowy VITA to pierwszy na Warmii i Mazurach, Podlasiu program lojalnościowy w hurtowni kosmetyki profesjonalnej, pierwszy i najbardziej atrakcyjny. 

Nagroda IVQ’2017 – WEEKEND W SPA dla dwojga (Kosmetyczka + Osoba Towarzysząca) w Hotelu Krasickim w Lidzbarku Warmiński...

Voucher obejmuje: nocleg ze śniadaniem w dowolnym terminie, obiadokolację, "masaż dla dwojga w SPA”, dostęp do strefy mokrej basen, jacuzzi + nagroda niespodzianka na miejscu…