Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów staramy się wprowadzać do oferty naszej Hurtowni nowości rynku kosmetycznego i nowe firmykosmetyki profesjonalnej. Przedstawiamy dwie nowości w VITA Olsztyn i Białystok:

LiLash - stał się niespotykaną międzynarodową sensacją wśród kobiet pragnących podkreślić wygląd długich rzęs. Wzmacniając i odżywiając mieszki włosowe, unikalne oczyszczone serum LiLash działa magicznie! LiBrow ma to samo zastosowanie dla kobiet poszukujących grubszych, pełniejszych oraz bardziej pociągających brwi.

COSMELANZabieg Cosmelan® jest wykonywany w Polsce już od ponad pięciu lat, cieszy się dużą popularnością oraz wysokim profilem skuteczności jak i bezpieczeństwa. Jest to profesjonalna terapia miejscowa przeznaczona dla osób, które chcą pozbyć się hiperpigmentacji (głównie) na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach i plecach.

XYLOGIC - nowa jakość nowoczesnej kosmetologii. Xylogic to marka interwencyjna, zawierająca zarówno preparaty towarzyszące zabiegom medycyny estetycznej (do użytku przez profesjonalistów) jaki i preparaty podtrzymujące efekty terapii profesjonalnej - preparaty do pielęgnacji domowej. To wyjątkowo skuteczne preparaty do pielęgnacji twarzy i ciała stworzone w odpowiedzi na najczęściej występujące problemy skóry związane z upływem czasu - zmarszczki, pękające naczynka oraz przebarwienia

ANNA LOTANod ponad 50 lat zajmuje się produkcją naturalnych dermokosmetyków do kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała w gabinetach kosmetycznych 

BDR / DERMA LIFT / SKIN PREFECT - urządzenie i kosmetyki do mezoterapii mikroigłowej